19 Listopad 2018 01:43
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Błękitna Wstęga Jamna 2016

Ściepka rulez!

I jak zwykle Błękitna Wstęga Jeziora była niezwykle udana. Ściepkowicze okazują się być mistrzami w organizacji towarzyskich regat. Podkreśliłem to słowo bo trudno o sympatyczniejszą atmosferę, nieprawdaż? Mogę pójść o zakład, że wszyscy uczestnicy mogą to potwierdzić.

Wystawiliśmy całkiem okazałą reprezentację a nawet wspomogliśmy odrobinę Ściepkę organizacyjnie. Z naszych łódek wystartowała dezeta, dwie omegi, orion i jeszcze nasi nestorzy na łódce Rysia. Naprawdę nieźle. Dezetę obsiadła załoga naszych "starych", którzy gdy jeszcze była studentami... Za dużo byłoby wspominać! Dawali czadu!

Tupot i Świstun (nasze omegi) walcząc jedna z drugą dotarły jako pierwsze na metę a walka była o każdy centymetr przez całą długą trasę. Bardzo dobrze też popłynęli inni. Podobno. Bo my, tzn załoga Tajfuna, niewiele z tego widzieliśmy. Cóż, oriony nie należą do demonów szybkości i byliśmy w tej grupie co to wyścig zamykała. Ale z drugiej strony mieliśmy niezapomniane chwile regat bez rywalizacji, holowania się na metę w zestawie czterech jachtów itp itd. Szkoda tylko, że nie dało się zdążyć na ceremonię wręczenia nagród. Metę zamknięto nieco wcześniej. :)

Zdążyliśmy jednak na szanty w wykonaniu muzyków ze szkoły w Mścicach, zdążyliśmy też na tradycyjną ściepkową grochówkę, no i na niespodziankę w postaci pieczonego dzika też.

Co ja tam więcej będę pisał, zabawa była przednia!
Droga Ściepko, WIELKIE DZIĘKI!

 

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

161,795 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.